Všechno, s čím se teď trápíte, už jsem v minulosti vyřešil pro jiné klienty. Pomohu také Vám najít nejlepší variantu Vaší hypotéky. Každý z nás občas propadne obavám a začne ověřovat, zda jeho hypotéka má nejlepší parametry, které lze na trhu získat. Usnadním Vám rozhodování. Ušetřím Vám peníze. Ušetřím Vám čas a nervy.

Jsem zde pro Vás

Ochotně a s radostí zajistím financování a úplný servis s nejlepšími parametry na aktuálním trhu a to individuálně, na míru právě pro Vás. Udělám vše pro to, abyste se stali mými spokojenými klienty.

Jak to funguje

Postup bývá ideálně následující:

  • Zavoláme si na cca 5 – 10 min. a zeptám se Vás na parametry hypotéky a parametry Vás jako žadatele/žadatelů – vše nezávazné a neosobní dotazy s tím, že Vám současně pošlu pro Vaše info také Formulář, který se týká ze zákona tzv. informační povinnosti, kde Vás mám povinnost informovat o postupech při nabízení financování a také kde mne můžete najít na stránkách ČNB jako certifikovaného poradce… (tento formulář byste měli podepsat a vrátit mi podepsaný na důkaz, že jste ho obdrželi)
  • Vypracuji Vám kalkulace a pošlu Vám možné varianty financování.
  • Domluvíme osobní schůzku.
  • Pokud najdeme vhodnou variantu, na schůzce si vyplníme (nezávaznou) žádost do vybrané banky + předáte kopie dokladů totožnosti a souhlas se zpracováním dokladů i osobních údajů.
  • Žádost předáme do banky a požádáme o nezávazný skóring.
  • Pokud je skóring OK, podepíšete si rezervační smlouvu ke koupi a pokračujeme v řešení financování.
  • Po schválení úvěru se sejdeme společně k podpisu dokumentace a k vysvětlení parametrů a dalšího postupu při čerpání úvěru.

Celý proces financování Vám zajistím, připravím a vyřeším pro Vás včetně čerpání a pojištění financované nemovitosti.

Váš Roman Vencl

zkouška ČNB - spotřebitelský úvěr

Úspěšné vykonání zkoušky podle zákona o spotřebitelském úvěru