Děkuji VÁM VŠEM za spolupráci

Věřím, že z nového bydlení máte radost.

Děkuji, že pro Vás mohu zajišťovat financování nemovitosti.

Vynasnažím se, abych Vaši důvěru nezklamal.

Co o mně říkají klienti

Níže zveřejňuji několik milých slov, které mi posíláte.

Pochvalná slova jsou pro mě nabíjející a inspirující zároveň.

Spolehněte se, že právě Vaše spokojenost je pro mě tím největším měřítkem profesionality.

Všem mým klientům děkuji za spolupráci.

Podívejte se také na FOTO REFERENCE.

Roman Vencl

   

Alena Zittová - úterý 3. srpen 2021

I když jsme s naším hypotečním makléřem panem Venclem teprve na začátku našeho snu o domu, musím velmi poděkovat za jeho pomoc a přístup k nám. S hypotékou a následujícími věcmi ohledně hypotéky nám je nápomocný a vše je jasné a co jasné není vysvětlí dopodrobna :) Moc se těšíme na další spolupráci a na další milá setkání. Děkujeme ! Zittovi

David Procházka - pátek 16. červenec 2021

Ochota, vstřícnost, bezvadná komunikace, spolehlivost v přípravě podkladů a při zastupování.

Kamila a Cristi Voicu - pátek 14. kvě 2021

Už je to pár let, co nám pan Roman pomohl splnit sen o vlastním bydlení.
Vzhledem k tomu, ze naše rodinná situace byla v té době komplikovaná, sami bychom to určitě nezvládli.
Stále rádi vzpomínáme na jeho přátelský, lidský, ale zároven profesionální přístup při veškerém vyřizování a především ochotu pomoci, kterou jsem od člověka v této branži vůbec nečekala.
Roman vždy jakékoliv překážky v získání hypotečního úvěru vyřešil s naprostou odborností a s ochotou veškeré postupy vysvětlil (několikrát :)).
Je to člověk, kterému plně důvěrujeme a až budeme v budoucnu pořizovat další nemovitost, tak jedině s Romanem Venclem :)
Romane děkujeme a doufáme, ze se Vám daří dobře :).

 

Šnajdr Jan - neděle 28. březen 2021

Naprostá spokojenost. Vstřícné jednání, velký přehled o hypotečním trhu, bezporoblémové zastupování u bank a úřadů, rychlá a bezproblémová komunikace, výborná předpřipravenost požadovaných dokumentů. Nemám co vytknout, jsem rád, že jsem na pana Vencla dostal kontakt a že mi mohl se sjednáním hypotéky. Určitě budu doporučovat dále. Jan Šnajdr

 

Doubrava Štěpán - středa 24. březen 2021

Chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat panu Venclovi za výjimečnou trpělivost a profesionalitu při uzavírání naší transakce. Žijeme se ženou v zahraničí a tak celá záležitost byla (alespoň z mého pohledu) poměrně komplikovaná. Pan Vencl s nám strávil zhruba 6 měsíců, během kterých neustále monitoroval nekonečné požadavky od bank a projevil i značnou kreativitu při řešení vzniklých problémů. Během uzavírání transakce se spojil s dalšími lidmi z mého českého "týmu" a společně hypotéku zdárně dotáhli ke konci. Pan Vencl vzal velice sportovně i dvě situace, kde transakce téměř ztroskotala díky volatilitě na straně prodávajících a byl bez problému ochoten pokračovat v komunikaci, když se nám povedlo problém vyřešit a umožnit pokračování transakce. Nebýt pana Vencla nikdy by se nám nepovedlo toto zrealizovat!

Perović Marina - úterý 1. prosinec 2020

Skvělý makléř!! Prostě ten nejlepší v ČR.

Ivana Bauerová - pátek 20. listopad 2020

Děkuji za mimořádně vstřícný, kvalifikovaný, zodpovědný a angažovaný přístup pana Vencla!

Věra Palmeová - středa 2. září 2020

Pan Vencl, pro mě nejlepší poradce, kterého jsem kdy potkala. Cokoliv jsem potřebovala, s ochotou vyřešil za mě... Ani jednou jsem nezapochybovala. Takový rodinný přístup... Za mě to nejlepší. Takže pane Vencl ať se daří ??

Jan Kozák - úterý 25. srpen 2020

Naprosto profesionální přístup. Bohaté rady a znatelné zkušenosti z oboru. Děkuji moc za vyřízení své hypotéky a všem mohu pana Vencla jen doporučit.

Adéla B. - pátek 26. červen 2020

Jsem moc ráda, že jsem měla možnost řešit financování mého bydlení právě s p. Venclem. Byl mi doporučen dobrými kamarády a po prvním telefonátu jsem věděla, že chci spolupracovat právě s ním. Vše mi vždy perfektně vysvětlil a shrnul pro jistotu ještě do emailu, což pro mě v množství (nových) informací bylo ideální. Nemám absolutně co vytknout, je to opravdu profesionál s moc milým a lidským přístupem.
Ještě jednou bych Vám touhle cestou chtěla poděkovat a přeji spoustu, stejně, spokojených klientů, jako jsem já :)
Adéla B., Rakovník

Andrei Popescu - středa 3. červen 2020

Dear Roman, I am extremely impressed by your services. Your levels of professionalism, speed, and client care are at the top. After trying for months to get a car loan by myself, unsuccessfully, you managed to do that for me in a week... that was amazing!
I truly Thank You for your dedication and passion that you put in your work.
I will recommend your services as A+++ to everyone who needs financial consultancy.
You are a genuine professional.
Keep up the good work!
Thank you!
Andrei

David Smečka - úterý 21. duben 2020

Dlouhodobá skvělá spolupráce, na všechno najde řešení.

Lukáš Thomaier - úterý 17. březen 2020

Milé a profesionální vystupování, vše bylo včas a vše bylo vždycky srozumitelně vysvětleno. Děkuji.

Tomáš Novák - středa 22. leden 2020

S panem Venclem jsme byli maximálně spokojeni. Vše nám vysvětlil, pomohl s dokumentací a pomohl zařídit hodně věcí. Dělal věci nad rámec svých povinností. Moc děkujeme. Je vidět, že je to člověk na svém místě.

MARGIT VAVŘINCOVÁ - středa 27. listopad 2019

Jasné vysvětlení podmínek a zabezpečení všech dokumentů.

Jan Slabý - úterý 17. září 2019

Vždycky perfektní a lidský přístup. K věci zařídí mnohem více věcí, než by musel. Děkujeme za všechno a při refinancování našich hypoték se určitě ozveme.

Robert Moučka - úterý 27. srpen 2019

S panem Venclem jsem maximálně spokojený. Nejen že je to profesionál, který problematice rozumí do hloubky, ale ještě k tomu kdykoliv přijede pro dořešení dokumentů, poradí a taky zařídí maximum. Díky

Tereza Vosáhlová - pondělí 17. červen 2019

Naprostá spokojenost. Skvělá a rychlá spolupráce, ochota, vstřícnost. Mohu jen doporučit.

Tyl Radek - pondělí 18. březen 2019

Pan Vencl je velice vstřícný a ochotný člověk, který beze zbytku pochopil problémy, které nás v rodině potkali, navrhnul několik řešení a hlavně všechno zdárně dotahnul do úplného konce k naší spokojenosti. Nevím, jak se dá vyjádřit slovy, jak moc jsem mu vděčný..... Radek Tyl

Kovářová Marie - úterý 27. listopad 2018

Pan Vencl má příjemné vystupování, je velice ochotný a zákazníkům se věnuje nadstandardně. Byla jsem velice spokojena a těším se na další spolupráci. Kovářová

Zálešák Lubomír - úterý 27. listopad 2018

Potěšil nás přístup a ochota.

Vrana Branislav - čtvrtek 16. srpen 2018

Chcel by som sa čo najsrdečnejšie poďakovať pánu Venclovi za jeho služby. Sprevádzal ma celým procesom, ktorý súvisel s kúpou nehnuteľnosti. Našiel pre mňa optimálny variant hypotéky a vybavil za mňa všetky formality, ktoré sa týkali financovania kúpy nehnuteľnosti. Veľmi mi pomohli aj jeho cenné rady, ktoré som využil pri vyjednávaní s realitným maklérom pri kúpe nehnuteľnosti, dokonca sám upozorňoval realitného makléra na nutnosť dodržania dohodnutého postupu v procese kúpy nehnuteľnosti. Veľmi oceňujem vysoko odborný, profesionálny a zároveň veľmi ľudský prístup pána Vencla. Vďaka nemu, napriek komplikáciám, ktoré sa vyskytli nie jeho zavinením, prebehol celý proces financovania a kúpy nehnuteľnosti hladko a pre mňa bez starostí. Patrí Vám moja veľká vďaka, pán Vencl!

Železná Soňa - úterý 24. duben 2018

Individuální a vstřícný přístup, správný návrh řešení, skvělá komunikace.

Průša Jaromír - čtvrtek 22. březen 2018

Dobrý den, pan Vencl nám při refinancování hypotéky opět velice pomohl - ochotný a odborník na svém místě Průšová

Voců Pavel - čtvrtek 22. únor 2018

Výborná práce osobního makléře. Velice si cením jeho pro-aktivní přístup. Nabídka řešení je vždy ucelená, naprosto srozumitelná, umožňující rychlé rozhodnutí. Další velké plus je i to, že vyřídí všechny potřebné formality a "papírování".

Arnold Petr - středa 20. prosinec 2017

Perfektní spolupráce, rád komunikuji s profesionály a to se zpravidla pozná když pokládáte otázky. Profesionál Vám odpovídá na otázku (v případě p. Vencla velmi precizně a podrobně), amatér kličkuje, protože neví. Takže za mě p. Venclovi z dosavadní spolupráce a komunikace čistá 1*. Petr Arnold

Jan Slabý - středa 29. listopad 2017

Mrzí mě to a stydím se že jsem neposlal komentář už před lety...
Když jsme zhruba před 3 lety řešili bydlení (měl jsem hypotéku na malinký byt 1+1) a chtěli jsme do většího tak jsem se hrozil co nás čeká, kolik papíru a různé pokuty od banky za předčasné splacení po prodeji bytu..
No vybrali jsme si byt a paní Hanauerová nás seznámila s panem Venclem.
Už od první chvíle jsem byl překvapen jeho lidskostí a profesionalitou. Všechno se dalo vyřešit pan Vencl nám obíhal katastr a vše v bankach vyřešil že jsme si vzali druhou hypotéku a čekali na prodej původního bytu. Nakonec malý byt koupil náš přibuzný který si nechal také vše spočítat od pana Vencla.
Je tomu pár dní kdy začínáme řešit první refinancování a po předchozích zkušenostech jsem opět kontaktoval pana Vencla a opět všechno běží bez prodlev a zádrhelů.. Doporučil jsem pana Vencla i několika známým.
Nevím jak Vám poděkovat ne za to co děláte, ale za to jak to děláte!
Přeji ať máte hodně spokojených klientů a děkujeme za všechno!

Petr Klán - pondělí 4. září 2017

Pana Vencla si vážíme jako spolehlivého a zároveň přátelského profesionála.

Jan Strejček - středa 26. červenec 2017

Vysoká odbornost v kombinaci s lidským a příjemným přístupem z něj dělá vynikajícího hypotečního makléře.

Lukáš Bedan - pondělí 19. červen 2017

Vše vyřízeno v klidu a bez stresu, k naší velké spokojenosti. Co víc si přát?

Lorand Zajzon - pátek 12. kvě 2017

Dear Roman, I can say only ... "If the world had more people like you it would be a better place. You do make a difference."

THANK YOU ROMAN !!!

P. S. Without ROMAN our dream HOME whould be still a dream today.

PINTO Diego T.K. - pátek 3. únor 2017

Roman byl doporučen přítele ke mně a dnes mohu říci, že je tou správnou osobou pro tuto práci. Roman mluví vynikající anglicky a samozřejmě české .... vždy velmi podrobný Roman podělil o své zkušenosti, podporu a trpělivost během celého procesu k vytvoření dokonalé finanční řešení pro můj případ na velmi dobrém sazba / cena. Díky moc Roman, mnoho ocenil! Roman was recommended by a friend to me and today I can say that he is the right person for the job. Roman speaks an excellent english and of course czech.... always very detailed Roman shared his expertise, support and patience during all process to create a perfect financial solution to my case at very good rate/price. Thanks a lot Roman, much appreciated!

V. Klozová - čtvrtek 2. únor 2017

S panem Venclem je vážně radost spolupracovat!!!

Hned na prvním jednání navrhl skvělé řešení financování naší nemovitosti, kterou banka vyhodnotila jako nevhodnou k zástavě.
Tam kde realitní kancelář vážně nezvládla svou práci, tam se nám pan Vencl snažil pomoct, aniž by sám musel, což je v dnešní době naprosto ojedinělé.

Takže ve stručnosti - skvělá komunikace, rychlé nalezení řešení problému, práce nad rámec požadovaných úkonů, rychlé vyřízení hypotečního úvěru a v tomto duchu bychom mohli pokračovat asi do nekonečna... :-)

Prostě pana Vencla můžeme jen doporučit!!!

Klozovi, Praha 2.2.2017

Jan Kozák - středa 21. prosinec 2016

Rychlé řešení úkolů, zřetelná profesionalita a znalosti ve svém oboru. Naprostá spokojenost. Jan Kozák

manželé Duchanovi - pátek 22. červenec 2016

Dobrý den pane Vencle,

s Vašimi službami jsme byli naprosto spokojeni. Touto cestou bychom Vám chtěli moc poděkovat za vstřícnost, ochotu a profesionální přístup a vše, co jste pro nás udělal. Rádi Vaše služby doporučíme dalším lidem.

manželé Duchanovi, Brno, 22. 7. 2016

Ing. Jan Sykora - úterý 19. červenec 2016

Vasich sluzeb si opravdu cenime a jsme stale spokojeni. Za moji stranu mohu rict, ze Vami uzavrena slovni domluva na zacatku platila take az do konce a to je vlastnost, ktere je jako safranu.

Preji Vam mnoho dalsich uspechu.

S pozdravem, Ing. Jan Sykora, Ph.D, Praha, 19.7.2016

Mike Busch - úterý 12. červenec 2016

Hi Roman

I am very happy for all your help and assistance with the mortgage. I would not have managed without you, thanks a lot a lot. We love the house.

Your professional and structured approach helped me understand what is going to happen and what is needed from me and when. This, I think was the most important part for me to feel in safe hands.

From my point of view there is nothing that needs to improve. I think everything that was done from your side was done perfect ;0)

Again, Thanks a lot a lot for your help ;0) it was and it is very much appreciated!!

Mike Busch, Brno, 12.7.2016

Corina Cristian LAZAR - čtvrtek 7. červenec 2016

Buying a property in a foreign country, especially if you have limited language knowledge, is a very complicated process.

We had the chance to meet Roman Vencl, and have his help as our financial advisor and much more than this.

He accompanied us all along this property purchasing process, translated all important documents for us, act as a liaison between us and the realtor agency and most importantly with the bank.

We highly recommend him in case you are at that point in your life when you consider buying a property.

Thank you Roman, you made our dream came true.

Corina & Cristian LAZAR, Praha, 7.7.2016

Lenka Javůrková - pondělí 30. kvě 2016

Vážený pane Vencle, moc Vám děkuji za Váš velmi profesionální, precizní a kompletní servis. Během celého mírně složitějšího procesu koupě bytu díky přístupu prodávající jste mi byl výraznou oporou. Moc si cením Vašich rad a služeb a ráda Vás doporučím dále všem mým známým. Jste špičkový odborník, který svému oboru opravdu rozumí a jsem moc ráda, že jsem koupi svého bytu mohla uskutečnit právě díky Vám. Přeji Vám, aby se Vám dařilo v profesním i osobním životě.

Lenka Javůrková, Brno, 30.5.2016

Rehab Mohamed - čtvrtek 28. duben 2016

Mr. Roman,

Can't really find proper words to express your expertise, professionalism, dedication & the allover atmosphere you bring in during the whole Mortgage and property purchasing process.

From day one, since we met for the first time, moving forward, exploring the possible alternatives, initiating the mortgage loan process, following up, continual support, answering & covering all the doubts & questions, attention to details, advices and further more in a very friendly approach.

Mr. Roman is in short a trusted partner you are looking for & you can rely on! Leveraging his vision and experience, your most critical thoughts\dreams become true, with minimal effort gets easily handled, successfully delivered, according to your schedule on time & on budget.

If you are looking for the best financial advices let me tell you ===> Mr. Roman is your only way!

Mr. Roman It is really a great pleasure to get to know you!

Wish you all the best on professional & personal life.

Regards,

Rehab & Mohamed

Brno, 28.4.2016

السيد رومان،

لا يمكنني حقا العثور علي الكلمات المناسبة للتعبيرعن ما تتمتعون به من الخبرة والكفاءة المهنية والتفاني في العمل بااضافه الي المناخ الرائع خلال عملية الحصول علي القرض العقاري عملية الشراء العقاري بأكملها.

منذ التقينا للمرة الأولى، والمضي قدما، واستكشاف البدائل الممكنة، الشروع في عمليةالحصول علي القرض العقاري، ومتابعته، والدعم المستمر، والإجابة عل كافة الأسئلة والتي تغطي جميع الشكوك، والانتباه إلى التفاصيل، تقديم النصائح في نهج ودي للغاية.

السيد رومان هو الشريك الذي كنت تبحث عنه موثوق به ويمكنك الاعتماد عليه! بالاستفادة من رؤيته وخبرته، أفكارك الأكثر أهمية أحلامك ستصبحح حقيقة، وباقل جهد ممكن!

إذا كنت تبحث عن أفضل النصائح المالية اسمحوا لي أن أقول لكم ===> السيد رومان هو طريقك الوحيد!

السيد رومان انه حقا من دواعي سروري أن تعرفت عليك!

أتمنى لكم كل التوفيق في الحياة المهنية والشخصية.

مع خالص تحاتي و تقديري

رحاب ومحمد

manželé Palmeovi - čtvrtek 15. říjen 2015

Děkujeme panu Romanu Venclovi za vše co pro Nás ohledně hypotéky udělal, s ochotnějším a příjemnějším člověkem ve svém oboru jsme se ještě nesetkali a zkoušeli jsme opravdu hodně variant !!!!. Dělal vice, než bylo nezbytně nutné v rámci jeho práce, jak je dnes zvykem. Je to člověk, který Vám řekne vše narovinu a hlavně žádné podrazy !!!!!!!!!!!!!!! Můžem na jeho osobu vyjmenovat jen samou chválu - ochota, vstřícnost, profesionalita, lidskost a mnohem víc. Prostě člověk se srdcem na pravém místě. Ještě jednou mooooc děkujeme za vše co jste pro nás udělal...:-)

manželé Palmeovi, okolí Nového Bydžova, září 2015

Dana Pešová - středa 7. říjen 2015

Ráda bych touto cestou poděkovala panu Romanu Venclovi za zařízení mého úvěru. Ochota, vstřícnost a rychlé jednání je hlavní devízou tohoto makléře.

Dana Pešová, HK, 7.10.2015

Jarka Čvančarová, Vojtěch Petelík - středa 16. září 2015

Vážený pane Vencle,

ráda bych Vám touto cestou poděkovala za pomoc s vyřizováním financování stavby našeho vysněného domu. Díky za Vaši laskavost, vstřícnost a ochotu. Díky za profesionální rady a lidský přístup. Díky za neuvěřitelnou rychlost řešení jakéhokoli problému. Díky za to, že máme dům! Vytáhl jste nás ze spleti nekončícího procesu vyřizováním hypotéky, ze kterých bychom bez vaši pomoci jen těžce vyhrabávali.

Věříme, že naše spolupráce nebyla tou poslední.

Vaše služby vždy rádi doporučíme dál.

Jarka Čvančarová
Vojtěch Petelík
16.9.2015, Králův Dvůr

Julija and Moncef Benboubakeur - neděle 23. srpen 2015

Dear Roman Vencl,

thank you very much for your help with getting the mortgage and buying our first flat, home! This was more then "just" a business deal for us, and service you have provided was much more then regular finance consultation. It was great friendly support that was priceless. In one of our conversation when we have called you for the 100s times and were appologising to bother you, knowing you are busy, you said: "you always need to think that for me - you are my only customer"! That was the impression you gave us all the time! You really made this stressful time for us a great experience. We wish all young families would have such service as you are providing!

Julija and Moncef Benboubakeur August, 2015

Jakub Horní a Markéta Stránská - sobota 23. kvě 2015

Touto cestou bychom chtěli poděkovat panu Romanu Venclovi za jeho profesionální přístup.

Děkujeme za jeho rychlost, flexibilitu a hlavně ochotu při vyřizování naší hypotéky na náš vysněný dům. Ještě jednou moc děkujeme.

Jakub Horní a Markéta Stránská

Wahid a Ekaterina - středa 12. březen 2014

Let me share my experience for the mortgage services that Mr. Roman Vencl provided.

I sincerely Thank Mr. Roman for his efforts, dedication, pro activeness, flexibility and expert advice.

He is highly professional person having in depth knowledge of the field and experience to deal with any type of situation. It was really pleasure to work with Mr. Roman as he makes things very easy and simple, explains thing in detail , gives different options which helps a lot in making strong decisions.

I felt very secure and confident with Mr. Roman.

As taking mortgage is itself a big decision i have checked almost all financial services in Brno and some from Prague but did not find any agency or person who could compete Mr. Roman in any way!

Mr. Roman did everything from beginning till end all by himself, i even didn't feel i am going through loan process, it saved lots of time. I strongly recommend Mr. Roman. Foreigners have one more big advantage of English language support, in my case i don't know Czech Language neither can i deal with Czech documentation Thanks to Mr. Roman he managed these all complicated things.

During all this process of mortgage there was not even a single time when we had even some small confusion or miscommunication ( it is very important point as there is no space for mistakes during loan process because these mistakes are too costly :) )

In two words : You need mortgage -> You need Mr. Roman (apart from his professional services you will find out he is a great person also)

I wish Mr. Roman big success, both at work and in his personal life.

Wahid a Ekaterina, Brno, 12.3.2014

Václav Chvála - pondělí 10. únor 2014

Dobrý den,

moc rád bych touto cestou poděkoval panu Romanu Venclovi, za pomoc při vyřízení úvěru. Po několikaměsíčním martyriu s makléřem z Prahy, nastoupil pan Vencl a vše vyřešil do 14 dnů. Hlavně oceňuji rychlost, informovanost a kompletní servis.

Ještě jednou děkuji a všem DOPORUČUJI!

Václav Chvála

Štěpán Špaček - úterý 12. listopad 2013

Vážený pane Vencle,

chtěl bych Vám poděkovat! Vaše ochota, vstřícnost, operativnost, lidský přístup a hlavně profesionalita, vyřešila mou nesnadnou finanční záležitost. Vaše perfektní služby by měly být příkladem pro mnoho a mnoho jiných "finančních poradců" či "makléřů".

Bohužel jsem měl doposud možnost, setkat se s velmi neschopnými a nekvalifikovanými v tomto oboru. Proto Vás vřele doporučím a doporučovat budu.. schopných lidí jako Vy, je na světě málo..

Takže ještě jednou Děkuji a pevně věřím, že budete nadále velmi úspěšný a takovýchto referencí bude jen přibývat..

Štěpán Špaček, 12.11.2013, Dvůr Králové nad Labem

Hana R. - středa 21. srpen 2013

Dovolte mi, abych se s Vámi podělila s bezprostřední osobní zkušeností práce pana Romana Vencla. V mém případě se jednalo o uzavření hypotečního úvěru. Pan Vencl mě velmi překvapil svým vstřícným a operativním přístupem. Celá záležitost byla vyřízena velmi rychle, ačkoliv průběh nebyl zcela hladký. Pan Vencl vše trpělivě vysvětloval a nabízel možnosti dalších kroků.

Pane Vencle, děkuji Vám za ochotu a serióznost při Vaší práci. Nepochybuji o tom, že budete mít určitě na základě své profesionality další spokojené klienty, jako jsem nyní já! Budu Vás vřele doporučovat!

Hana R., Praha, 21.8.2013

Mihai Stoian - středa 7. srpen 2013

Dear Mr. Roman Vencl,

Thank you very much for your support, your dedication and your valuable guidance into the financial jungle out there.

My wife and I succeeded to fulfill our dreams to get a house in Czech Republic, in Rajhrad, near Brno. That dream wouldn't become real without your counseling and your company financial services. We realize that not only to find the proper house for living is essential. Getting the suitable mortgage and financial security are what makes the future more comfortable.

Your availability and easiness in English communication, your constant pursuit for reaching our best options and making our experience effortless, makes you one of the most valuable financial consultancy company on the Czech market. We know it very good, as we had to choose from more offers.

I strongly advise any customer, Czech or resident, which is looking for financial stability in their life, to contact you.

Simply say, if you're ill you get in touch with your physician. If you're looking for financial security, you get in touch with Roman Vencl.

With consideration,

Mihai Stoian, Brno, 7.8.2013

Mihai Stoian - středa 7. srpen 2013

Stimate domnule Roman Vencl,

Vă mulțumesc foarte mult pentru sprijinul dumneavoastră, dedicarea și incusința ghidării prin jungla financiară.

Soția mea și cu mine am reușit să ne îndeplinim visul de a avea o casă în Cehia, în Rajhrad, în apropiere de Brno. Acest vis nu ar devenit realitate, fără consilierea și serviciile financiare ale companiei dumeavoastră. Am realizat că nu numai găsirea casei, potrivită pentru a locui, este esențială. Obținerea ipotecii potrivită și securitatea financiară fac viitorul mai confortabil.

Disponibilitatea dumneavoastră și usurința de comunicare în limba engleză, urmărirea dumneavoastră constantă pentru a ajunge la cele mai bune opțiuni pentru noi, fară efort din partea noastră, fac din compania dumneavoastră de consultanță financiara una dintre cele mai valoroase de pe piața cehă. Știm prea bine asta, căci am avut de a alege dintre mai multe oferte.

Recomand oricărui client, ceh sau rezident, care este în căutarea stabilități financiare în viața lor, să vă contacteze

Pur și simplu spus, dacă ești bolnav contactezi medicul. Dacă cauți siguranță financiară, iei legătura cu Roman Vencl.

Cu respect,

Mihai Stoian - rezident in republica Cehă, Brno, 7.8.2013

S. Pekárková - čtvrtek 7. březen 2013

Pane Vencle,

chtěla bych Vám opětovně velice moc poděkovat za Váš čas a ochotu, které jste mi věnoval. Myslím, že díky Vašim znalostem jsem docílila u své banky mnohem lepších podmínek a hlavně jsem ušetřila penize.

Velice ochotně jste mi pomohl, takže budu ráda, pokud má reference dodá odvahu i dalším novým klientům se na vás obrátit i když nakonec k refinancování třeba nedojde.

Mockrát děkuji a pokud bude v budoucnu třeba, moc ráda se na vás opět obrátím o pomoc.

S.Pekárková, Praha, 7.3.2013

Petr - úterý 8. leden 2013

Chci touto cestou poděkovat panu Romanu Venclovi za jeho perfektně odvedenou práci při vyřízení hypotéky na dům a zároveň refinancování starých úvěrů. Z celé škály poradců, které jsem poznal je pan Vencl nejvíce ochotný, pružný, vstřícný, rychlý a místo problémů se snaží hledat především řešení.

Pane Vencle jsem rád, že jsem Vás poznal a ještě jednou Vám děkuji za Váš přístup. Pokud hledat pomoc a nějaké řešení ve finanční sféře, tak příště opět určitě s VÁMI. Všem Vás vřele doporučuji.

S pozdravem

Petr, Zábřeh, 8.1.2013

Mgr. Michaela Nyczová - středa 2. leden 2013

Dobrý den,

ráda bych touto cestou poděkovala panu makléři Venclovi, který vzal na svá bedra pro mě nelehký úkol refinancování hypotéky.

Naši spolupráci mohu shrnout do několika klíčových slov: rychlost, profesionalita, příjemná komunikace, vstřícnost...

Jsem velmi spokojená, během měsíce bylo vše vyřízeno.

Je pro mne pravdu příjemným překvapením, že v tomto státě funguje společnost, která opravdu funguje:-) a pracuje pro dobro klienta.

Všem doporučuji a těším se na refinanc za 5 let...

S pozdravem

Mgr. Michaela Nyczová, 2.1.2013

Ivana a Petr - úterý 27. listopad 2012

Žil byl jednou jeden muž a žena. Žili dlouhých sedm let po pronájmech, až si jednoho dne sedli a spočítali si, kolik peněz už rozdali cizím lidem. Když jim vyšel výsledek - zděsili se..., řekli si „STOP" a rozhodli, že si splní sen o domečku a pořídí si vlastní bydlení. Bohužel jejich rodina neoplývala majetkem, ani oni nebyli majetní a neměli vytvořeny žádné finanční rezervy pro koupi vysněného bydlení. Proto se rozhodli oslovit několik bankovních domů a požádat je o 100% hypotéku. Jenže všechny bankovní domy byly nevstřícné a odmítavé. A vyřkly jeden děsivý společný verdikt: „Dáme Vám pouze 85% hypoteční úvěr a zbytek si "vycucejte třeba z prstu". Pár byl velmi zdrcený, nešťastný a zklamaný. Sen o vlastním bydlení rozplynul se jako mávnutí proutkem.. Ale co se nestalo.. do cesty jim vstoupil Anděl, DOBRÝ ANDĚL. Byl velmi ochotný, milý, vstřícný, profesionální, a hlavně lidský...Velmi pružně a rychle reagoval na jejich poptávku, na jejich nekonečné otázky.. Ještě tentýž den poslal páru srozumitelné nabídky a kalkulace od jednotlivých bankovních ústavů. Pomohl jim s výběrem nejlepší nabídky. Komunikoval s párem i telefonicky a e-mailem, což ušetřilo spoustu času a nekonečného „běhání". A když bylo vše zařízeno a připraveno, tak pár s Andělem podepsal potřebné smlouvy.

Anděl se jmenoval: pan Roman Vencl - profesionál a člověk na svém místě. Vybojoval pro nás 100% hypoteční úvěr na domeček. Nebýt jeho, náš sen o vlastním bydlení by se nikdy nezrealizoval...

Tímto Vám Romane ještě jednou děkujeme, vážíme si Vás, máme Vás rádi a srdečně Vás všem, kteří tak jako my nechtějí svůj sen pouze snít, ale chtějí ho žít, DOPORUČUJEME.

Vřelé díky pane Romane

Ivana a Petr, Jaroměř. 27.11.2012

Robert Čermák - pátek 13. červenec 2012

Chtěl bych tímto velmi poděkovat panu Romanu Venclovi, přes kterého jsem si sjednával refinancování své hypotéky.

Moje stávající banka mi nabídla k výročnímu dni, dle mého názoru, velmi nevýhodné podmínky pro další období. Smutný, leč realistický a nikoliv neobvyklý fakt u českých bank.

Z internetu jsem kdysi dávno vyčetl v jednom článku, že existuje společnost Gepard Finance, která se hypotékami zabývá. Nevím proč, ale zůstala mi v paměti až do dne, kdy jsem refinancování potřeboval řešit. Oslovil jsem proto přes kontaktní formulář na webových stránkách tuto společnost a hned následující den se mi ozval právě pan Vencl. Vysvětlil jsem mu svou situaci a nastínil, co bych od refinancování očekával.

Na panu Venclovi bylo od začátku vidět, že se v této branži orientuje velmi dobře. Jeho jednání bylo vždy vstřícné, věcné, konstruktivní a co důležitého, také ve velmi přátelském duchu. Žádné neosobní a chladné jednání podobné bankovním úředníkům rozhodně nečekejte :-).

Společně jsme pak začali řešit všechny náležitosti, které refinancování přináší. Pan Vencl za mě zařídil a vykomunikoval s bankami 90% věcí, které bych jinak musel řešit zdlouhavě sám a zcela jistě bez efektu, kterého je pan Vencl schopen dosáhnout.

Svými zkušenostmi, kontakty a zcela jistě i díky tomu, že se v tomto oboru prostě vyzná.

Na začátku mi velmi přehledně a srozumitelně poslal nabídky jednotlivých bank, které obsahovaly přesně ty údaje, které člověk potřebuje znát a které neobsahovaly zbytečnosti, kterými banky rády zatěžují své potenciální klienty. Zařídil mi i velmi obratně online odhad nemovitosti, takže jsem ani nemusel platit za odhad nový a dokonce na sebe vzal i další náklady, jako např. poplatek katastrálnímu úřadu aj.

Moje náklady na celé refinancování se rovnaly téměř nule.

Velká většina komunikace probíhala po e-mailu nebo po telefonu, což mi velmi vyhovovalo, protože člověk neztrácí čas vysedáváním po bankách, čekáním na úředníky, cestováním atd.

Pan Vencl zařídil všechno od A do Z, připravil dokumenty, které mi dostatečně dopředu poslal a které jsme si následně podepsali na osobní schůzce, věděl kde v blízkosti schůzky budeme moci ověřit podpisy, vše měl perfektně zkoordinované.

Refinancování proběhlo přesně podle mých představ, splnilo mé očekávání, které jsem od této služby čekal - ne na 100, ale na 125%.

Vřele služby pana Vencla doporučuji a zdravím.

Robert Čermák, Praha (13.7.2012)

Tereza a Daniel - pondělí 21. kvě 2012

Velmi děkujeme panu Romanovi Venclovi za jeho nepřekonatelné služby v oblasti financí a hypoték. Jen díky němu jsme si splnili náš sen - mít vlastní dům. Bez pana Vencla bychom se v tom plácali ještě doteď. Jeho zkušenosti nám ušetřily spoustu času, který je v dnešní době k nezaplacení. Potkat člověka, jako je pan Vencl, je štěstí, protože je lidský, ochotný, spolehlivý a hlavně je to profesionál, který se o Vás umí postarat a kdykoliv podat pomocnou ruku i v jiných oblastech. Velmi si pana Vencla vážíme a budeme potěšeni, když jej doporučíme dál a jeho skvělé služby okusí i jiní. Přejeme panu Venclovi spoustu úspěchů, jak v práci, tak v osobním životě.

Moc Vám děkujeme, Romane!!!

Tereza a Daniel z Brna (21.5.2012)

Ondřej Vedral - čtvrtek 10. kvě 2012

Každému, kdo se zamýšlí vzít si hypoteční úvěr u některé z bank, velmi doporučuji služby, které nabízí pan Roman Vencl. Ten kdo se pro jeho služby rozhodne, ušetří si zejména spoustu času, nervů a různých nepříjemností vyplývajících z mnoha byrokratických úkonů s hypotékou spojených, a naproti tomu se setká s velmi profesionálním a iniciativním přístupem, který opravdu potěší, neboť pan Vencl v tom opravdu umí "chodit". To že je služba poskytována zdarma je pak už jen lahodnou třešničkou na závěr. I tímto panu Venclovi velmi děkuji za jeho ochotu a laskavý přístup k jeho klientům.

Ondřej Vedral, Praha

Klient B. B. - pátek 13. leden 2012

Dobry den pan Vencl,

precital som si referencie od Vasich klientov a viem, ze su to sami spokojni a stastni klienti.

Tu je moja referencia pre Vas:---------------------------------------

Pan Roman Vencl robi svoju pracu svedomito a poctivo. Nemal som cas behat, vybavovat, zistovat a overovat si vsetky potrebne informacie na to, aby som si splnil jeden z mojich snov - najst si novy domov.

Ako letel cas, zistoval som, ze uz by som bol rad samostatny. Dokedy som pana Vencla nepoznal, bolo to len stahovanie a stahovanie z jedneho miesta na druhe, jeden najom a ja som vedel, ze ked pojdem do dalsieho, budem musiet zacinat znova a znova.

Byvanie vo vlastnom vo mne prebudilo pocit, ze ked otvorim dvere a zasa ich za sebou zavriem, viem, ze som investoval spravne.

Doba sa zmenila a myslim, ze kazdy mlady clovek v urcitom veku, mladomanzelia, manzelia alebo ktokolvek, kto sa potrebuje sebarealizovat, by mal dostat pomocnu ruku.

Konecne sa mozem posadit a trosicku si vydychnut, vylozit nohy a relaxovat pretoze viem, ze starosti s byvanim som nechal na ozajsnom profesionalovi.

A preto panu Venclovi zelam, nech spolu s kolegami splnia sen dalsiemu klientovi tak, aby uz nemusel(a)(i) hladat.Pana Romana Vencla doporucujem. Klient B. B., Brno, 13.1.2012

Alena Blumaierová - úterý 10. leden 2012

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat panu Romanu Venclovi za perfektní vedení a protlačení šíleným procesem získání hypotečního úvěru. Za jeho pomoci mělo vše hladký průběh, bez zbytečného zdlouhavého protahování a otálení. Po dlouhé době jsem se setkala s profesionálním, kompetentním, obětavým a vstřícným přístupem finančního poradce.

Děkuji

Alena Blumaierová

10.01.2012, Brno

Manžele Lenka a Steffen Kjellshögovi - čtvrtek 22. prosinec 2011

Děkujeme panu Romanu Venclovi, že nás ochotně a důkladně provedl celým procesem k získaní hypotéky... Žádná z našich mnoha otázek mu nepřipadla obtěžující, dělal vice, než bylo nezbytně nutné v rámci jeho práce, jak je dnes zvykem. Je to člověk se srdcem na pravém místě a poctivý. A podle toho vypadá i jeho práce. Neodchází od nedodělané práce a klient nikdy nezůstává opuštěn s pocitem, že ho nechali ve „štychu", když nejvíc potřeboval radu, či pomoc.

Děkujeme a určitě Vás doporučíme dále!!

Manžele Lenka a Steffen Kjellshögovi, Brno, 22.12.2011

klientka - středa 7. prosinec 2011

Jsem člověk nedůvěřivý a ve finanční oblasti až podezíravý, vede mě k tomu prostý pud sebezáchovy a především současná situace v ČR, kde poctivost a solidnost rozhodně nejsou na vrcholu žebříčku hodnot všech jejích obyvatel.

Představa hypotéky, jako jediného řešení bytové situace většiny běžné populace, která se rozhodla bydlet ve vlastní nemovitosti, ve mě vyvolávala katastrofické scénáře, přesně tak, jak nám to, a většinou bohužel úspěšně, servíruje takřka denně většina tuzemských médií.

S vidinou ničeho příjemného jsem tedy kontaktovala společnost GEPARD FINANCE, konkrétně p. Romana Vencla, a už první rozhovor mě uklidnil pocitem, že bych i já mohla hypotéku na byt 3+1 v OV v Brně zvládnout a přežít. Během vyřizování, shánění podkladů a překonávání všelijakých protivenství a záludností, které tato akce asi vždy přináší, jsem měla stále pocit, že jednám především s člověkem a také já jsem se cítila jako člověk, nikoliv jako číslo finanční operace na běžícím páse.Možnost kdykoliv p. Vencla kontaktovat a poradit se, komunikativnost, ochota a maximální vstřícnost, perfektní znalost oboru a přehled , který naprosto chybí většině tzv. finančních odborníků, mě dosud udivují a jsem p. Venclovi opravdu vděčná za úspěšné vyřízení své hypotéky, přestože jeho průběh nebyl úplně standardní a běžný. Každá hypotéka je trochu jiná, tak jako i každý člověk je jiný a má jiné finanční i ostatní podmínky. P. Vencl ale umí problémy řešit, je na ně připraven a podezřívám ho z toho, že jsou pro něj výzvou. Nebudu rozhodně přehánět prohlášením, že poskytuje naprosto nadstandardní služby v době, kdy ani standardní nejsou běžné a bohužel často ani vyžadované a oceňované.

klientka, Brno, 7.12.2011

Jaroslav a Natalia - pondělí 28. listopad 2011

Chtěli bychom touto cestou poděkovat hypotečnímu makléři p. Romanu Venclovi za profesionálně odvedenou práci při získáni hypotečního úvěru na koupi rodinného domku. Vzhledem k tomu, že se jednalo o úvěr pro manžele, z nichž jeden je cizinec (země původu Ukrajina), nebylo to jednoduché. Byli jsme mile překvapeni, jak pan Vencl vše dokonale zvládl.

V případe potřeby bychom se na vás opět obrátili, protože víme, že dáváte záruku spolehlivosti a doporučíme Vaše služby i našim známým, kteří budou v této oblasti cokoliv potřebovat.

Jaroslav a Natalia, Brno
28.11.2011

Ivan and Nevena - úterý 20. září 2011

Dear Roman, let us express our satisfaction with your services!

Finding a good mortgage for foreigners is complicated because of communication with more banks and a lot of officers. Especially if you do not speak the language. It is different using Roman´s service - he does everything instead of the customer. He performs communication between you and the bank, register, the Real estate, owners of the flat you want to buy. He prepares all the documents you need and brings them to your office or home. He is working very fast. Customers do not pay for the services, his agreement is with banks.

Thank you for your work, Roman!

Ivan and Nevena, Brno, 20.9.2011